Bize Ulaşın

ADRES

Saray Mah. 1. Cad. No: 22 Kahramankazan / Ankara

TELEFON

+90 542 116 2527

BİLGİLENDİRME METİNLERİ

SIKÇA SORULAN SORULAR

Ürünler görsellerde göründüğü gibi midir?

Ürün görsellerimiz, fabrikamızda yapılan çekimlere ait olup; işlemleri bitmiş ve sevkiyata hazır olan ürünlerden seçilmiştir. Bu bilgiden yola çıkarak ürün görsellerimizin, nihai ile ürünleri birebir yansıttığına emin olabilirsiniz.

Ek olarak belirtmek isteriz ki, ürünlerimizin üretim zamanına ve kullanılan hammadde serisine bağlı olarak renklerinde çok düşük miktarda farklar oluşabilmektedir. Bu fark aynı ürün seti içerisinde değil, farklı zamanlarda üretilen modeller arasında olabilmektedir.

Ürün faturamı ne zaman alabilirim?

Satın aldığınız ürünlere ait faturalarınız, ürününüz ile birlikte gönderilmektedir. Ayrıca E-Fatura veya E-Arşiv mükellefi olmanıza bağlı olarak 7 gün içerisinde sistemde yer alan e-posta adresinize e-posta olarak gönderilmektedir.

Sipariş iptal ve iade koşulları nelerdir?

Ürünlerimiz ile ilgili memnuniyetsizlik yaşamanız durumunda sahip olduğunuz haklar ile ilgili olarak İptal & İade Koşulları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Üretim ve kargo süreleri ne kadar?

Stoklarımızda mevcut bulunan ürünler, uygun nakliye imkanları tespit edilmesi durumunda 3 iş günü içerisinde gönderilmektedir.

Stoklarımızda hazır olarak bulunmayan ürünlerin üretim süresi 15 iş günüdür. 15 iş günü sonunda ürünleriniz özenle paketlenerek sevk edilir.

TÜM SORULARINIZ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN